O nas

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż zabawek i artykułów dziecięcych. Dzięki naszemu doświadczeniu postanowiliśmy stworzyć nową markę.

4FUN

Wybór produktów, kolorystyka, design – to wszystko sprawia nam mnóstwo fun’u. Ale największa radość to zadowolenie Dzieci, dla których tworzymy projekty. Ostatecznie to one radują się i używają nasze rowerki, pojazdy. To dla nas bardzo ważne, żeby funkcjonalność produktu, jego użyteczność, jakość – połączona była z nowoczesnym wyglądem, tak żeby Dziecko jak najczęściej chętnie wracało do zabawy.

4JOY

Radość dawania i otrzymywania. Radość z zabawy. Taki zamysł kreuje nasze działanie. Chcemy aby nasze produkty cieszyły w momencie otrzymywania, ale żeby również dawały wiele radości osobom, które je sprezentowały.

4KiDS!

A to dla kogo wykonujemy całą tę pracę – jest chyba najważniejsze – dla Dzieci. To one dają nam największą radość w życiu i dumę. Stąd tak wiele poświęcamy im uwagi, rozwijając ich zainteresowania i umiejętności. Produkty, które wybieramy oceniamy nie tylko poprzez pryzmat zabawy, ale przede wszystkim edukację i rozwój Dziecka.

ROWERKI BIEGOWE

Wybraliśmy 3 linie kolorystyczne w modelu #2GO. Jako pierwsi prezentujemy rowerek biegowy z białą ramą i kolorowymi elementami. Kombinacja z szarą ramą ma bardziej delikatny wygląd.
Rowerki #funny zaprojektowane zostały specjalnie dla nas: Kucyk, Zebra, Słonik, Motyle i Formuła. Różne kolorystyki, tak aby każde Dziecko znalazło swój ulubiony kolor, zwierzątko…